C E N Í K

 
Speciální - intenzivní a relaxační ošetření
 

při komplexní péči v délce cca 2 hod. se věnuji plně klientovi z hlediska celostního přístupu. Při tomto ošetření se pečuje nejen o samotný obličej, krk a dekolt, ale dochází také k ovlivňování ostatních částí těla a psychiky, uvolnění horních a dolních končetin, hlavy a krku. Péče o obličej a dekolt je prováděna za pomocí  speciální intenzivní kúry (výživné ampule), hlubokočístící a výživné masky, lymfatické stimulace pomocí štětečků, uvolňujících aromatických kompresí a dalších příjemných procedur. Na přání klientky je možná úprava a barva obočí i barvení řas.          

                                                              1 690,-- Kč

Klasické - uvolňující kosmetické ošetření

 

trvá cca 1,5 hod., zahrnuje celistvou péči o obličej a dekolt, čištění pleti, úpravu obočí (případně na přání zákazníka barvení řas a obočí), lymfatickou stimulaci pomocí štětečků, čistící a výživnou masku, zklidnující ampuli, aromatické komprese a další příjemné uvolňující procedury. 

                                                  1 190,-- Kč       

Čištění pleti kosmetikou Dr. Hauschka

 

jedná se o šetrné čištění pleti v délce cca 60 minut (dle předchozí domluvy ručně nebo ultrazvukem), úprava a barvení obočí na přání klientky, aplikace čistícící masky a zklidnění pleti zklidňujícím tonikem a maskou.               

                                                                  690,-- Kč